Kaip apsaugoti namų turtą

Kaip apsaugoti namų turtą? ( III dalis)

Šioje dalyje pristatysime likusius būdus, kurie ypač pravers siekiant užtikrinti maksimalią namuose esančio turto apsaugą. Jei dabar jaučiatės saugūs tikėtina, kad po netikėto įvykio Jūsų nuomonė dėl draudimo paslaugų paketo gali pasikeisti.

Namų ar sodybos aplinka turi būti  tvarkinga

Nemaža dalis žmonių turi ne tik jiems priklausančius namus, kuriuose pastoviai gyvena, bet ir sodybas, kuriose lankosi rečiau. Būtent todėl šis patarimas puikiai tiks ir sodybų savininkams. Namų ir sodybos aplinka turėtų būti tvarkinga, t.y., joje neturėtų būti zonų, kurios taptų puikiu prieglobsčiu vagims. Jei erdvė bus puikiai matoma kaimynams, jie bus kur kas lengviau pastebėti į jums priklausančią teritoriją patekusius vagišius.

turto

Automatinės lempos

Automatinės lempos yra dar vienas puikus būdas siekiant atbaidyti vagis. Žibintai, kurie įsijungia nuo judesio, puikiai sukuria iliuziją, jog namuose kažkas yra, todėl vagis tai privers atsitraukti.

Naujausios kartos spynos

Jei praėjusioje dalyje minėjome, jog langai bei durys yra tie elementai, kurie turi būti šiuolaikiški tam, kad būtų garantuota maksimali apsauga, tai reikia pabrėžti, kad spyna yra dar vienas elementas, kuriai turite skirti ypatingą dėmesį. Pusiau juokais yra sakoma, kad tobulėja ne tik spynos, bet ir vagys, tik nežinia, kurie iš jų greičiau. Taigi, jei siekiate maksimalaus efekto, paklauskite savęs, ar iš tiesų parinkote pačią geriausią spyną?

Pigus nekilnojamo turto draudimas internetu, kokybiškas signalizacijos sistema, langai, durys, automatinės lempos, patobulintos spynos, saugios kaimynystės bendrija, tam tikros informacijos neviešinimas socialiniuose tinkluose – tai būdai, kuriuos verta naudoti tuo atveju, jei siekiate apsaugoti savo turtą nuo vagių.

Taigi, kaip matote, draudimo apsaugos nauda Jūsų turtui nėra maža. Galima apsaugoti ne tik būstą, bet ir jame esančius daiktus, kitaip tariant ir kilnojamą turtą. Pasinaudodami draudimo paslauga internetu, draudimo paketą galėsite ne tik lengvai pasirinkti, bet dar ir palyginti visų draudikų pasiūlymus bei kainas. Suprantama, kad draudžiant nekilnojamą turtą perkama yra ne kaina, todėl nepatingėkite perskaityti draudikų pateiktas sąlygas. Vieno ar kito punkto nebuvimas sutartyje sumažins kainą, bet draudiminio įvykio metu gali nepadengti patirtos žalos.

Taip pat skaitykite:

Turto draudimo skaičiuoklėje privalėsite suvesti savo namo statymo metus, naudingą plotą, kad draudikai galėtų paskaičiuoti ir pateikti pasiūlymus. Be to, naudinga žinoti, kad civilinė atsakomybė taip pat galima apdraudimui. Tai sąlyga, kai draudžiate savo kaimynus nuo apipylimo vandeniu, gaisro padarinių ar kitos galimai atsirasiančios žalos tretiesiems asmenims.

Tikimės, kad supratote, kaip apsaugoti tiek kilnojamą, tiek nekilnojamą turtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.